logo-lewe.png
logo-prawe.png
RAWBUD - RAWICZ Sp. z o.o. zatrudni:

- ŚLUSARZY I MONTERÓW

Produkcję i usługi w firmie Rawbud – Rawicz Spółka z o.o. realizują trzy wydzielone organizacyjnie działy: 

1)  Dział Budowlany,

2)  Zakład Produkcji Znaków Drogowych,

3)  Dział deweloperski, który działa pod nazwą Biuro Sprzedaży Mieszkań.

Jesteśmy jedną z najstarszych, działających obecnie spółek prawa handlowego w subregionie leszczyńskim. W dawnym rejestrze handlowym, prowadzonym dla tego regionu, Spółka figurowała pod numerem Rh-B/63 pod pierwotna nazwą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rawbud” spółka z o.o. z siedzibą w Rawiczu, przy ul. Westerplatte 2b. Od 1998 roku spółka działa pod nazwą RAWBUD – RAWICZ Spółka z o.o. z siedzibą spółki na ul. Śląskiej 88, w Masłowie koło Rawicza.

Spółka została utworzona w lipcu 1988 roku i w tym samym roku rozpoczęła świadczenie usług budowlanych. Udziałowcami spółki są cztery osoby fizyczne, które uczestniczą w zarządzaniu spółką. W roku 1997 zakupiliśmy od Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Górze zabudowania wraz urządzeniami Zakładu Malowania Znaków i od tego roku jesteśmy znaczącym producentem znaków drogowych. W roku 2006 zakupiliśmy grunty budowlane i rozpoczęliśmy działalność deweloperską. W marcu 2008 roku spółka została udziałowcem „DUBWAR” Spółki z o.o., która zajmuje się działalnością deweloperską i zarządzaniem nieruchomościami.

Przez długie lata działalności Spółka skupiła fachową i stabilną kadrę pracowniczą. Od 10 lat utrzymujemy zatrudnienie w przedziale od 140 do 180 osób na pełnych etatach. Przy dużych kontraktach budowlanych posiłkujemy się sprawdzonymi podwykonawcami, a w tej grupie są firmy, z którymi współpracujemy nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Spółką kieruje trzyosobowy Zarząd, wywodzący się z udziałowców, co jest dobrą rękojmią dla kontrahentów Spółki.

Na rawickim rynku jesteśmy największą firmą budowlaną, z ponad 25-letnią historią, z bogatym doświadczeniem i stabilną sytuacją finansową. Działamy w wielu segmentach rynku budowlanego, co szerzej prezentujemy na strona naszego portalu.

W branży drogowej jesteśmy znani jako znaczący producent znaków drogowych i dostawca urządzeń bezpieczeństwa drogowego. Ofertę naszego Zakładu Produkcji Znaków kierujemy do zarządców dróg i przedsiębiorstw drogowych.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku deweloperskim, na trwałe zaistnieliśmy na rynkach mieszkaniowych kilku miast: Rawicza, Leszna, Milicza, Krotoszyna, Gostynia i Żmigrodu. Zainteresowanych mieszkaniami w tych miastach, zapraszamy na stronę naszego działu deweloperskiego, który działa pod nazwą Biuro Sprzedaży Mieszkań.

Odwiedziny

Odsłon artykułów:
1694709